LEBA Ekonomibyrå stolt medaljpartner även i år

LEBA Ekonomibyrå är en trogen partner till NKPG City Norrköpings Stadslopp och Lilla Lundbergsloppet. För tredje året i rad är LEBA Ekonomibyrå medaljpartner till den löpande motionsfesten. 

Bahjat Mourad, tvåa från höger, och personalen på LEBA Ekonomibyrå, är redo med de snygga medaljerna som ska delas ut till deltagarna i NKPG City Norrköpings Stadslopp och Lilla Lundbergsloppet.

”Vi har tänkt att vi kickbackar till ett så här roligt och bra event. Det är viktigt med hälsa för barn och ungdomar och att de är ute och rör på sig. Det är också viktigt att företag har anställda med bra hälsa och att de är i rörelse för att må bra på jobbet. Därför har vi en egen fotbollsaktivitet som vi arrangerar varje år”, säger grundaren Bahjat Mourad.

”Det är roligt att vi får vara med på NKPG City Norrköpings Stadslopp och Lilla Lundbergsloppet”.

Årets medalj.

LEBA Ekonomibyrå erbjuder tjänster inom redovisning och ekonomi till små ägarledda företag samt privatpersoner.

”Vår vision är att ha en trivsam arbetsplats med högt i tak, engagerade och motiverade medarbetare med hög kompetens för att kunna leverera tjänster av hög kvalitet och förse varje unik kund med skräddarsydda lösningar som ger kunden goda förutsättningar till bättre lönsamhet. Vi värdesätter kvalitet, ansvar och engagemang”.

Till hemsidan för LEBA Ekonomibyrå: